Lépjen kapcsolatba velünk

Kerekes Band: húsz év van még bennünk

Tvbelyeg kerekes

Kerekes Band: húsz év van még bennünk

Ez a cikk több, mint 10 éve és 10 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A napokban jelentette be a Kerekes Band, hogy jubileumi koncerttel ünnepli meg húszéves fennállását augusztus 29-én Egerben, a Bolyki-völgyben. Hírportálunk egyebek mellett arról „faggatta” Fehér Zsombort, Fehér Viktort és Csarnó Ákost, hogy mi köze a zenekarnak „a Vidróczky híres nyájához”, milyen is valójában a védjegyüknek számító „Ethno Funk” stílus, illetve milyen érzéseik, gondolataik vannak a közelgő jubileumi koncerttel kapcsolatban?  

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Bulvár kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL