Lépjen kapcsolatba velünk

Bevette a Punnany Massif a Bolyki-völgyet

00 galeriabelyeg

Bevette a Punnany Massif a Bolyki-völgyet

Ez a cikk több, mint 10 éve és 9 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Egy fesztiválhangulatú, ütős bulit nyomott le a napokban a Punnany Massif Egerben.

A Bolyki-völgyben egy gombostűt sem lehetett leejteni Magyarország egyik legjobb zenekarának koncertjén. A (saját meghatározásuk szerint) „társadalmi funk”-ot játszó hip-hop zenekart 2003-ban alapította  Felcser Máté („RendbenMan”) és Farkas Roland („Wolfie”). Az elmúlt 12 évben 5 albumuk jelent meg, legutóbbi 2015-ben Fel #2 címmel. A Youtube-on közel 5 milliós nézettsége van egy-egy klipjüknek. Leghíresebb slágereik a Telik, az Élvezd, a Szabadon (Na-Na-Na), Hétköznapi Hősök, Részletek, Utolsó Tánc. 2013-ban az év legjobb videóklipjéért járó díjat gyűjtötték be a Mary Popkidsel közösen készített „Mosoly”-ért.

Fotókért köszönet Bodnár Dávidnak.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Bulvár kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL