Cseh Lászlót köszöntötték a napokban ünnepélyesen a városházán. A januártól az Egri Úszó Klub színeiben versenyző sportolónak kazanyi sikereihez gratuláltak a város elöljárói. A kétszeres világbajnok-klasszis exkluzív interjút adott hírportálunknak, amelyben mesélt a vb előtti utolsó egri felkészüléséről, értékelte kazanyi sikereit, és megosztotta velünk további terveit.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














