Utoljára tekert szerdán délután végig Egeren a több mint ezer fős „kritikus tömeg”. Jövőre is lesz hasonló rendezvény, de az már az I bike Eger nevet viseli majd.
Tekintse meg videóösszefoglalónkat a 19. és egyben utolsó egri Critical Mass-ról:
Egy kis „nosztalgiáért” pedig klikkeljen ide (idén áprilisban ott volt hírportálunk a 18. Critical Mass-on is):
http://www.egerhirek.hu/a-kerekparbarat-varosert-pedaloztak/
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















