Nyílt napot tartott a Dobó István Vármúzeum pénteken, amelyen bemutatták a vár most megújuló részeit.
Az érdeklődők évtizedek óta lezárt területekre juthattak be, megtekinthették például az elkészült Török kertet, a megújult, hamarosan átadásra kerülő Szép-bástyát, és végig sétálhattak az augusztusban átadott várfalsétányon is.
Emellett látogathatóak voltak az állandó kiállítások a legújabb régészeti leletekkel kiegészülve, de a programok között volt vitézi bemutató, gyermekfoglalkozás, valamint régészeti előadás is.
Habis László polgármester köszöntőjében összegezte az eddigi fejlesztéseket és tájékoztatott arról is, hogy milyen további nagy beruházások lesznek.
Tekintse meg Habis László összegzését, és járja be velünk az egri várat, hogy képet kapjon a megvalósult fejlesztésekről és a még kivitelezésre váró projektekről:
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















