EH Voks rovatunkban arról kérdeztük olvasóinkat, hogy támogatnák-e az egri főiskola egyetemmé válását?
A szavazók 50 százaléka támogatja az egyetemmé válást, és másokat is arra buzdít, 17 százalékuk nem támogatja a kezdeményezést, mert szerintük ahhoz komolyabb színvonal kell. Szintén 17 százalékuk gondolja azt, hogy előbb az általános- és középiskolákban kellene rendet tenni, és 16 százalékuk szerint egyetemmé kell válnia az egri főiskolának, de munka révén, nem pedig aláírásokkal.
Tekintse meg legújabb szavazásunkat jobb oldalon, ahol arról alkothat véleményt, mit sajnál, ami nem valósult meg Marty McFly jövőjéből!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















