Ma délelőtt megérkezett a város karácsonyfája a Dobó térre, amelyet ezúttal nem a Minorita templom előtt állítottak fel, hanem a szökőkútnál. Idén két „hivatalos” karácsonyfája is lesz városunknak, a másik a Nemzedékek terén díszeleg majd.
Az egri advent sok programot kínál: a szokásos vásár mellett koncertek, előadások lesznek a Dobó téren, a Gárdonyi téren pedig újra üzemelni fog a műjégpálya.
Tekintse meg videónkat, amelyben megmutatjuk, hogyan fest most a Dobó tér a fenyőfával és a karácsonyi vásár faházaival:
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















