Lépjen kapcsolatba velünk

Újabb 22 évet kíván a Rádió Egernek az új vezető

Egyed zsolt

Újabb 22 évet kíván a Rádió Egernek az új vezető

Ez a cikk több, mint 10 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Remélem újabb 22 évig hallgathatják a Rádió Egert – árulta el a napokban kinevezett vezetője a Heol.hu-nak.

Egyed Zsolt az online lapnak adott interjújában elmondta: megtiszteltetés számára, hogy „Eger top rádióját” vezetheti, legfőbb célja, hogy még értékesíthetőbb és még hallgatottabbá tegye.

Az új vezető tapasztalt szakember: a Rádió 7-nél kezdte pályáját hirdetésszervezőként, majd a Rádió 1 és az Egri Est munkatársa volt. Pár éves szünet után, 2011-től mostani kinevezéséig marketingigazgatóként dolgozott a Rádió Egernél.

Írta: Keller Richárd

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Bulvár kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL