Megnyílt a Café Dobos, Egerbe látogatott a TEK vezér, leteszteltük Eger gőzgombócait, „megmutattuk” Eger legjobb marihuána ültetvényeit és beszámoltunk a „tömegbalesetről” a Rákóczin. Ezeket a cikkjeinket klikkeltétek szét a héten.
http://www.egerhirek.hu/mi-mar-jartunk-az-egri-mennyorszagban-es-ti/
http://www.egerhirek.hu/tobb-mint-testor-egerhirek-interju-a-tek-foigazgatojaval/
http://www.egerhirek.hu/kerek-puha-es-edes-mi-az/
http://www.egerhirek.hu/ezek-eger-es-kornyeke-legjobb-marihuana-ultetvenyei/
http://www.egerhirek.hu/breking-tomegbaleset-tortent-a-rakoczin/
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















