Lépjen kapcsolatba velünk

Gettó „feeling” a külső soron

Roncsderbi02

Gettó „feeling” a külső soron

Ez a cikk több, mint 10 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Roncsautók tömegét fedezte fel augusztusban az Agria Tv a Külsősor utca szélén, az aktuális helyzetet meg az Egri Ügyek csekkolta le a napokban. Még mindig „ottan” dekkolnak a kibelezett auto-zombik, ritka rusnya látvány, az „eccer” biztos, csak nehogy meginduljanak a belváros felé.

Ezeket a fotókat az Egerben láttam,hallottam Facebook-csoport tagja, Darius készítette a napokban. Az Egri Ügyek meg kommentálta a képeket. Tájékoztatásuk szerint nem elég, hogy már hónapok óta ott vannak a roncsok az ipari park közelében, most már „intelligencs”, kulturált „jóemberek” szemeteiket is idehordják. Íme:

 

A videót még augusztusban készítette az Agria Tv:

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Bulvár kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL