Roncsautók tömegét fedezte fel augusztusban az Agria Tv a Külsősor utca szélén, az aktuális helyzetet meg az Egri Ügyek csekkolta le a napokban. Még mindig „ottan” dekkolnak a kibelezett auto-zombik, ritka rusnya látvány, az „eccer” biztos, csak nehogy meginduljanak a belváros felé.
Ezeket a fotókat az Egerben láttam,hallottam Facebook-csoport tagja, Darius készítette a napokban. Az Egri Ügyek meg kommentálta a képeket. Tájékoztatásuk szerint nem elég, hogy már hónapok óta ott vannak a roncsok az ipari park közelében, most már „intelligencs”, kulturált „jóemberek” szemeteiket is idehordják. Íme:
- Fotó: Darius
- Fotó: Darius
- Fotó: Darius
A videót még augusztusban készítette az Agria Tv:
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


















