Ma az első tavaszi napnak felhős és borongós „alkonyúlatánál” megálltunk vala a duzzadt és kanyargó Eger-pataknál.
A képek tanúsága szerint Pelikán József gátőr megint megkezdheti az aggódást, mi egriek bicikli helyett elővehetjük a gondoláinkat, valamelyik egri hidunkat pedig elnevezhetnék a Sóhajok hídjának, hogy átevezve alatta elsopánkodhassuk mennyire el lett „mónikázva” mérnökileg, „számításilag”a bicikli út ezen szakasza.
Vagy csak mi szenzációhajhász firkászok vagyunk ilyen szőrős szívűek? Belefér időnként, ha nem tudják használni az egriek a bicikli út ezen szakaszát?
Jah, add meg, a természetnek, ami a természeté, ne legyünk önzőek, „ugyi”?
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!




















