Ezerrel dübörög az echte egri zenekar, akik mára szinte a teljes egri lakosság kedvencévé váltak. Egy kellemes beszélgetés alkalmával lehetőségünk volt kifaggatni Bali Ádámot, a zenekar énekesét.
A méltán népszerű Egergyanús dalukkal a srácok nem csak az egriek szívébe lopták be magukat, hanem egyre több külföldi felkérést is kapnak. Chicago-ból, Franciaországból, Angliából és Olaszországból is megkeresték már őket. A fiúk az angol nyelvű dalok mellett szerettek volna a szülővárosukról is egy dalt írni, olyat, ami minden tekintetben az övék.
Ádám elárulta nekünk, hogy Egerben szeretnének maradni, hiszen minden ide köti őket. Itt akarják rendbe tenni a dolgokat, és megmutatni a lakosságnak, kortól függetlenül, hogy még mindig lehet itt jókat bulizni. Reménykednek benne, hogy az Egergyanússal végre elindul valami.
Mivel egyre nagyobb siker lesz az egyfajta egri himnusznak is nevezhető szám, ezért természetesen felmerült az kérdés, hogy készül-e hozzá videoklip. A frappáns szöveget fantasztikus vizuális élménnyel lehetne fűszerezni.
Sajnos még nincs videoklip, de a tervek között szerepel. Ha rajtam múlna, imázs klip lenne belőle – mondta az énekes.
Parádés videoklipet képzeltem el, mondjuk a Dobó téren, minden lenne benne, ami bele fér. Természetesen mindehhez megfelelő háttér kell, így egyelőre ez a jövő zenéje marad – mesélte. Hozzátette: jó lenne egy menedzser, akinek van kapcsolatrendszere, aki el tudná a The Hangover Band-et indítani. Lenne valaki, aki levenné a nehézséget a vállunkról, nem nekünk kellene intézkedni.
Ennek ellenére sínen vannak a srácok, zajlik körülöttük az élet. Nagy dolgokra készülnek a közeljövőben is, amit egyelőre babonából nem árultak el nekünk. Viszont a sok munka mellett, a pihenésre is szorítanak időt, és március végén együtt megy nyaralni a banda.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















