Egy olvasónk, arról értesítette az Eger Híreket, hogy az egri kórház traumatológiáján látta Pánker Ferencet, alias Pankit, akiről megírtuk korábban, hogy nem lejmol, hanem szolgáltat az egri Kossuth utcában.
Az ostorosi férfi eltűnéséig, öt éve minden nap bejárt Egerbe, hogy – némi ellenszolgáltatásért cserébe – megkönnyítse a belvárosban parkoló autósok, turisták életét. A volt kőműves napi díjából kávéját, szendvicsét, utazási költségét és házi állatainak eledelét fedezte.
Egy barátja korábban arról értesítette az Eger Híreket, hogy Pankit börtönbe vitték a rendőrök, de a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság titoktartásra és a személyiségi jogok tiszteletben tartására hivatkozva nem tudta sem megerősíteni, sem megcáfolni értesülésünket.
A napokban egy olvasónk azt közölte, hogy Pankit az egri kórház traumtaológiáján látta, mert ostorosi otthonában megsérült.
Az Eger Hírek utána jár a dolognak, és megpróbálja megszólaltatni Pankit. Folyt. köv…
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















