Reggel megírtuk Nektek, hogy a híres színész, Tom Hanks meglátogatta városkánkat. Akkor még bőszen feltételeztük, hogy talán híres-neves boraink vonzották ide, esetleg a kilátás.
Nos, a boraink valóban szívet melengetően kellemesek, és nagyon valószínű, hogy kabala-jelleggel bírnak. Ma azonban hiába nyújtogatták volna a nyakukat az emberek, sehol nem találkoztak volna a mozisztárral. Ti azonban nagyon szemfülesek vagytok, és képben vagytok a naptárral: áprilisi tréfa volt csupán, Hanks bácsi sajnos be sem tette a lábát Eger városába.
De mi is kereshettük volna Madonnát a piacon, ugye?
Még egyszer boldog április elsejét mindenkinek, mostantól tényleg „hót komolyan” nyomjuk az infókat! Bolondok napja levezetéseként Ti is írjátok meg nekünk, mivel vicceltétek meg egymást, vagy épp Titeket hogyan vicceltek meg, mi volt a legemlékezetesebb?
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















