EH Voks rovatunkban arról kérdeztünk titeket, hogy mi a véleményetek arról, hogy az egri önkormányzat megfelezte a Feszt!Eger támogatását?
Ahogy már korábban írtunk róla, az egri közgyűlésen megszavazták, hogy felére csökkenjen a Feszt!Eger önkormányzati támogatása. Kíváncsiak voltunk ezzel kapcsolatban a Ti véleményetekre is, és a magunkét is megírtuk.
Szavazók 48 százaléka nem ért vele egyet, mert a Feszt!Egert tartja a város egyik legnívósabb programjának. 26 százalékotok viszont jó döntésnek tartja, mondván, hogy másra is kell a pénz. A szavazók 13 százaléka vallja azt, hogy ennyi támogatásból is lehet színvonalas a rendezvény, illetve a voksolók szintén 13 százaléka szavazott arra, hogy nem pénz kérdése a dolog, a hangulat úgyis jó lesz a rendezvényen.
Vegyétek szemügyre legújabb szavazásunkat is a jobb oldalon, ahol arról kérdezünk titeket, hogy mit szóltok ahhoz, hogy új helyre költözik a Kertmozi Egerben?
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















