Ez a cikk több, mint 10 éve és 2 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.
Persze nem az éveinek (höhö), hanem aranyérmeinek száma ennyi kíváló úszónknak.
Az egri színekben úszó Cseh Laci ugyanis vasárnap posztolta ki facebook oldalára, szóval már hivatalos: szombattól 100 felnőtt Magyar Bajnoki Cím birtokosa!
Az Eger Hírek szívből gratulál az olimpiai ezüst- és bronzérmes, világ- és Európa-bajnok, valamint most már százszoros magyar bajnok világklasszisnak.
Laci egyébként szombaton, a Győrben megrendezett országos úszóbajnokság negyedik, befejező napján érte el a szép kerek számot, amikor 50 méteres pillangón (is) diadalmaskodott.
Szerénységét dícséri, hogy az Európa legjobb úszójának választott sportoló akkor még nem tudta pontosan, hogy hányadik ob-s aranyérménél tart, de másnap összeszámolta azokat, és ezután jelentette be Facebookon a fantasztikus eredményt.
A Győri országos bajnokságon az Egri Úszó Klub többi úszója is remekelt, az eredményekért klikk IDE!
Az Eger Híreket korábban számos videóinterjúval is megtiszltelte Laci, íme:
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














