A szombati Dr. Alban koncert után Dj Koko vette át az irányítást az Agria Parkban, ahol a régi Tavcsi bulik hangulatát is újra felelevenítette. Nézzétek meg Ti is a képgalériánkat!
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!























