A magyar vállalkozások rengeteg új forrásra, mintegy 2000 milliárd forintra számíthatnak 2017-ben – jelentette ki Csepreghy Nándor, a Miniszterelnökség parlamenti államtitkára pénteken Egerben, sajtótájékoztatón.
Csepreghy Nándor a Széchenyi Programiroda Közel a segítség című országos, a fejlesztéspolitika eredményei összegző konferenciasorozatának egri állomásán úgy fogalmazott: a várakozásokkal ellentétben komoly fejlesztéspolitikai sikereket értek el az idén, figyelemmel a kiírt uniós pályázatokra, az elindult projektekre és a sikeresen pályázóknak kifizetett mintegy 1600 milliárd forintra.
Szerinte jövőre még „ambiciózusabb év elé néz Magyarország”, a makrogazdasági mutatók jól alakulnak, soha nem látott alacsony mértékű költségvetési hiány, és inspiráló gazdasági növekedés várható.
Fotó: Nemes Róbert
Forrás: MTI
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!



























