Lépjen kapcsolatba velünk

Figyelem! Már csak 2 napig fotózkodhattok a csodaszép díszgömbbel!

U6I0246

Figyelem! Már csak 2 napig fotózkodhattok a csodaszép díszgömbbel!

Ez a cikk több, mint 9 éve és 5 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Mikulás napja óta az egriek nagy örömére teljes pompájában díszeleg a méretes világító díszgömb, amely december 30-án elhagyja a Dobó teret. 

Varga Ottó az EVAT Zrt. divízió vezetője elárulta, december 30-án szállítják el a háromdimenziós látványelemet a Dobó térről, amely a szilveszteri forgatagban nem fogja akadályozza az ünneplő tömeget, valamint így annak sérülése is elkerülhető. A gyönyörű díszgömbbe eddig rengeteg ide látogató beült, fotókat készített a beltérben, vagy a gömb mellett. Még most sem késő egy utolsó fotóra!

_U6I0246-3

Mint megtudtuk, a karácsonyi fények egészen vízkeresztig lesznek láthatók. A Dobó téren egészen január 8-ig lesznek kint az árusok, január 9-én pedig eltűnnek az adventi fények a városból. Reméljük jövőre ismét ilyen gyönyörű fényekben pompázik majd a város. Mi már alig várjuk.

Fotó: Nemes Róbert

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Galéria kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL