Mikulás napja óta az egriek nagy örömére teljes pompájában díszeleg a méretes világító díszgömb, amely december 30-án elhagyja a Dobó teret.
Varga Ottó az EVAT Zrt. divízió vezetője elárulta, december 30-án szállítják el a háromdimenziós látványelemet a Dobó térről, amely a szilveszteri forgatagban nem fogja akadályozza az ünneplő tömeget, valamint így annak sérülése is elkerülhető. A gyönyörű díszgömbbe eddig rengeteg ide látogató beült, fotókat készített a beltérben, vagy a gömb mellett. Még most sem késő egy utolsó fotóra!
Mint megtudtuk, a karácsonyi fények egészen vízkeresztig lesznek láthatók. A Dobó téren egészen január 8-ig lesznek kint az árusok, január 9-én pedig eltűnnek az adventi fények a városból. Reméljük jövőre ismét ilyen gyönyörű fényekben pompázik majd a város. Mi már alig várjuk.
Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!






















