Szerdán délelőtt Mirjamot, az új év első kisbabáját, valamint Patrik Noelt, 2017 első egri babáját a hagyományoknak megfelelően köszöntötték a Markhot Ferenc Kórházban.
Dr. Hernádi László a Szülészet-Nőgyógyászat osztályvezetője elmondta, Mirjam lett a megye első babája, aki 2017 január 1-én 4:30 perckor 2850 grammal, 53 cm-rel született és ő a negyedik gyermek a poroszlói családban.
Az egri baba pedig, Patrik Noel, kedd hajnalban, 3:53 perckor, 3300 grammal és 53 cm-rel, természetes úton jött a világra. A baba az első gyermek a családban. Öröm hír, hogy a babák és a mamák is jó egészségnek örvendenek. 2015-ben az egri kórházban 1452 baba született, 2016-ban 1383. Tekintve az elmúlt éveket is, átlagosan 1500 baba születik a Markhot Ferenc Kórházban.
Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!























