Megújult mosdók és felújított csoportszoba fogadta a kicsiket a Napsugár Tagóvodában.
Nyáron derült ki, hogy az épület alatti szennyvízcsatorna szivárogott, ami nagy károkat okozott az alapzatban, ezért az idejáró óvodásokat ideiglenesen más intézményekben helyezték el.
Ezt követően minden érintett összefogott, majd néhány hét alatt megjavították a szennyvíz hálózatot, helyreállították az alapot, ahol pedig szükséges volt újrabetonozták az aljzatot is. A helyreállítást következtében kifestették az érintett helyiségeket és új burkolatot kapott a padló is – adta hírül a TvEger.
A további részletekért kattintsatok a TvEger oldalára.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















