Ma délután elkezdődik a junior ökölvívó országos bajnokság – a szombatig tartó rangos megmérettetésen 150-en mérik össze tudásukat.
A Magyar Ökölvívó Szakszövetség és az Egri Városi Sportiskola szervezésében 150 versenyző lép a kötelek közé a Kemény Ferenc Sportcsarnokban. Dorkó Péter az Egri Városi Sportiskola vezetőedzőjének tájékoztatása szerint nyolc egrit láthat a közönség.
Szerdán, csütörtökön és pénteken 14 órától kezdődnek a mérkőzések, szombaton 10 órától rendezik a döntőket. Összesen 13 súlycsoportban hirdetnek magyar bajnokot.
Az Egri Városi Sportiskola résztvevői:
Balogh Martin (46 kg)
Bari Viktor (52 kg)
Berecz Lionel (57 kg)
Szőllősy Richárd (60 kg)
Kuzma Krisztián (60 kg)
Tóth Tamás (60 kg)
Hajóka Richárd (66 kg)
Daru Krisztián (70 kg)
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














