Lépjen kapcsolatba velünk
Mai névnap

Levente, Irén

Sötét
Fény

A nőket köszöntötték a Cukorbetegek Egri Egyesületénél

20180303

A nőket köszöntötték a Cukorbetegek Egri Egyesületénél

Évente megrendezi a Cukorbetegek Egri Egyesülete a nőnapi ünnepséget, most egy kicsit korábban, már szombaton köszöntötték a férfiak a hölgyeket, Habis László polgármesterrel közösen.

Ez a cikk több, mint 8 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Hogy ne mindig a betegségről beszéljenek, minden évben megrendezi a Cukorbetegek Egri Egyesülete a nőnapi ünnepséget, most egy kicsit korábban, már szombaton köszöntötték a férfiak a hölgyeket, Habis László polgármesterrel közösen. A tagok 80%-a  a szebbik nemet képviseli.

A Városháza üvegtermében megtartott eseményen a jókedv és a derű uralkodott – úgy ahogy az egyesület jelmondata is tartja. Jakabné Jakab Katalin elnök elmondta – a betegségükkel kapcsolatos rendezvényeken kívül számos közös programot szerveznek a tagok. Ezekre szükség van, ilyenkor elfelejthetik a bajokat. Együtt nevethetnek, mert a derű a legjobb gyógymód.

A szombati találkozón a férfiak verssel és egy-egy szál virággal köszöntötték a nőket, akik cserébe házi süteményekkel kedveskedtek nekik, mindegyik szigorúan édesítőszerrel készült. Nemcsak a betegségük miatt, hanem azért is, mert év eleje óta részt vesznek a Testsúly kontroll programban, amit igen komolyan vesznek. Kordában tartható vele a vércukorszint és a testsúly is.

Mindemellett felléptek az egyesület fiatal tehetségei énekkel és szaxofon játékkal, valamint a saját énekkaruk, a Mézvirág is, Simon Zsóka vezetésével.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közélet kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL