Ez a cikk több, mint 7 éve és 6 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.
„A napokban fotóztam a munkahelyemre érve a Török Fürdő előtt ezt a napfelkeltét, és gondoltam megosztom Veletek! :)”
„A napokban fotóztam a munkahelyemre érve a Török Fürdő előtt ezt a napfelkeltét, és gondoltam megosztom Veletek! :)”
A [email protected] email címen továbbra is várjuk fotóikat, javaslataikat a “Nap fotója”rovatba!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Kriszti nevű olvasónk küldte az alábbi fotókat, melyen egy vadkacsa család gyalogol a Homok utcában. Kissé...