Már az első fordulóban módosították a labdarúgó NB III keleti-csoportjának menetrendjét. A változás érinti az Eger SE csapatát is – írja az Agriasport.
Sütő Szilárd edző együttese az eredeti program szerint Mezőkövesden kezdte volna meg szereplését. A Zsóry FC számára volt fontos a helyszíncsere, az ESE vezetőségében pedig partnerre leltek.
A Magyar Labdarúgó Szövetség is áldását adta az ügyre, így az adatbankban is már a Szentmarjay Tibor Városi Stadion szerepel a vasárnap 17 óra 30 perckor kezdődő találkozó helyszíneként. A Mezőkövesd-Zsóry FC II-vel a közelmúltban játszottak már felkészülési mérkőzést a piros-kékek, aki 3-0-ra nyertek a borsodi városban. Érdekesség, hogy a 2020/2021-es pontvadászat első három fordulójában hazai környezetben szerepel az Eger SE. A második körben a DVSC II., míg 12-én szerdán a BVSC-Zugló látogat az érsekkerti létesítménybe.

A magas létszám miatt igazi erőltetett menet vár az NB III-ban érdekelt együttesekre. A pontvadászat őszi szezonja egészen december 6-ig tart. Ezen periódusban nem kevesebb, mint huszonegy játéknap lesz. A tavaszi idényből is előre hoznak kettő fordulót, hogy május végére befejeződjön a bajnokság. Több hétközi játéknapot is beiktatnak.
NB III., keleti-csoport, 1. forduló
Szentmarjay Tibor Városi Stadion, 2020-08-02 (vasárnap) 17 óra 30 perc
Eger SE – Mezőkövesd-Zsóry FC II
A játéknap további párosításai:
Sajóbábony – Gyöngyösi AK
Cegléd – FC Hatvan
DVSC II – DVTK II
SBTC – BVSC-Zugló
Tiszafüred – Sényő
Kisvárda II – Füzesgyarmat
Balassagyarmat – Putnok
Tiszaújváros – Jászberény
Tiszakécske – Tállya
Forrás: agriasport.hu
Fotó: egerse.com
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














