Másodfokon folytatódik az a per a bíróságon, amelyet Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője kezdeményezett Berecz Mátyás ellen jó hírneve megsértése miatt.
Berecz Mátyás még a tavalyi önkormányzati választási kampányban a közösségi oldalán azt írta: „hagyjad, hogy Nyitrai sarcolja a Várat!”. Az Egységben a Városért Egyesület tagja szerint azért indult ellene lejárató kampány, mert nem engedte a vár fejlesztésére érkező összeget elsikkasztani. Nyitrai Zsolt országgyűlési képviselő bírósághoz fordult a jó hírneve megsértése miatt. Ebben a perben született most ítélet első fokon.
Az ügyben dr. Varga István ügyvédet, Nyitrai Zsolt jogi képviselőjét értük utol telefonon, aki azt mondta: nem értenek egyet az ítélet tényállításaival, ezért mindenképpen fellebbezni fognak. Hangsúlyozta azt is: a mostani ítélet koránt sem jelenti azt, hogy Berecz igazat mondott volna. A per így másodfokon folytatódik.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















