Újabb nagy volumenű fejlesztést hajt végre az Egri Főegyházmegye városunkban. Az erről szóló információkat az EgriNapok Blog találta meg az interneten.
Mint ismeretes és már több alkalommal is beszámoltunk róla, megújul a bazilika, az Andrássy középiskola, a ferences templom és a hozzá kapcsolódó rendház, új óvodát építenek a Servita utcán, kiszolgálóépület létesül a Pyrker téren, felújítják az Érseki Palota északi szárnyát.
Ezek a munkálatok jelenleg is zajlanak, illetve több beruházás is elkészült már, úgymint az Érseki palota középső- és déli szárnya, valamint a Bartakovics Béla Közösségi Ház.
Mint arról a portál tervrajzokkal megerősített cikkében írja:
a sorban következhet az Érseki Papnevelő Intézet felújítása.
Ez esetben is egy óriási épülettömbről van szó, a munka méretéről árulkodó lehet, hogy a teljesítésre 30 hónapot írnak elő.
Forrás: EgriNapok
Fotó: Wikipedia
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!












