Lépjen kapcsolatba velünk

Elhagyta a házi karantént dr. Ternyák Csaba egri érsek

180120 ternyak csaba

Elhagyta a házi karantént dr. Ternyák Csaba egri érsek

Ez a cikk több, mint 5 éve és 8 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az Egri Főegyházmegye közleménye szerint az érsek mellett a közvetlen munkatársa is elhagyhatta a karantént, ezért újra lesz lehetőség személyes ügyintézésre az Érseki Irodában.

Mint a közlemény fogalmaz, 2020. október 28-tól az Érseki Irodában újra lehetőség van a járványügyi előírások betartása mellett a személyes ügyintézésre, mivel dr. Ternyák Csaba érseknek és közvetlen munkatársának hatósági karantén kötelezettsége véget ért.

A közlemény kitér arra is, hogy az Érseki Hivatal új bejárata az Eszterházy tér felől található, valamint a hivatalos ügyek intézésekor továbbra is arra kérik az ügyet intézni szándékozókat, hogy telefonon, levélben és e-mailben keressék munkatársaikat.

Felhívják továbbá a figyelmet arra is, hogy tartsák meg az egészségügyi előírásokat, vigyázzanak magukra és egymásra.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Egyház kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL