December 15-ig érvényesek azok az okmányok, melyeknek érvényessége a tavaszi veszélyhelyzet ideje alatt lejárt.
Előzetes időpontfoglalást követően várják a kormányablakok azokat, akik még nem hosszabbították meg azon okmányaik érvényességét, melyek a tavaszi veszélyhelyzet ideje alatt lejártak. Az okmányokat december 15-ig lehet meghosszabbítani, ez után már csak újat lehet igényelni.
A Heves Megyei Kormányhivatal az okmánycsere közelgő határidejére a közösségi oldalán hívta fel a figyelmet.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















