17 zsák burgonyát lopott el egy 23 és egy 41 éves férfi a 21-es főút melletti zöldséges bódéból, de a rendőrök hamar elfogták őket és a krumpli is meglett.
A Hatvani Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetése miatt folytat eljárást két bujáki lakos ellen. A nyomozás eddigi adatai alapján a 23 éves és 41 éves férfi 2020. október 22-én 21 óra körül személygépkocsival megjelent a 21-es számú főút bevezető szakaszán, ahol egy zárt fabódé egyik oldalát kibontották, majd 17 zsák burgonyát loptak el – közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság.
A bűncselekmény elkövetése közben a tulajdonos megzavarta az elkövetőket, ezért elmenekültek a helyszínről. A rendőrök a közelben elfogták őket és a lopott zöldséget hiánytalanul lefoglalták.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















