Az elmúlt heteket kötelező házi karanténban volt kénytelen tölteni Nagy Feró a Beatrice frontembere, ugyanis ő és felesége is koronavírussal fertőződött meg. Öröm az ürömben, hogy láz és súlyosabb tünetek nélkül vészelték át a betegséget. Már mind a ketten jól vannak. A vírusfertőzés miatt nem tudott szeptember közepén sem részt venni az egri szüreten. Most erről az időszakról beszélt az Eger Híreknek adott exkluzív interjúban. Elmesélte milyen tüneteket tapasztat magán, hogyan derült ki hogy megfertőződött, valamit abba is beavatott bennünket, hogy mit tett azért hogy jobban legyen. Mindezt meghallgathatja a fenti beszélgetésben.
Több mint két héttel ezelőtt estek át a koronavíruson, de csak most avatta be a nyilvánosságot Nagy Feró. Mint mondta – egy forgatás miatt kellett elmennie tesztre, ahol kimutatták a pozitivitást. Nem érzett különösebb, tipikus tüneteket, inkább csak fáradtságot, kedvetlenséget. Ezután jött a két hetes házi karantén, ahol az első napok voltak a legnehezebbek, az ágyból is alig tudott kikelni, láza és egyéb tünetei nem voltak. A rossz közérzet szerencsére csak 3-4 napig tartott, kezdett javulni az állapota, véleménye szerint attól a rengeteg fokhagymától amit nyersen megevett. Erre esküszik.
Most is van olyan pár órám, amikor megint szédelgek, de azért már legyőztem a vírust
– mondta.
Arról is beszámolt az interjúban, hogy vélhetően hogyan és honnan kaphatta el a vírust, valamit arra is felhívta a figyelmet, hogy tartsuk be a járványügyi ajánlásokat és viseljünk maszkot!
Borítókép: origo.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














