Szerdán megérkezett a Dobó térre a város karácsonyfája, a 10 méter magas ezüstfenyő, amit csütörtökön díszítenek föl.
Az igazi, már megszokott karácsonyi forgatag idén ugyan a koronavírus-járvány miatt elmarad, de az ünnepi hangulatról nem kell lemondanunk, erről gondoskodik a város karácsonyfája, mely egy felajánlásnak köszönhetően került a Dobó térre.
A Városgondozás minden évben felhívást tesz közzé, melyben az egri, illetve az Eger környéki lakosok felajánlhatják a nagyra nőtt fenyőfájukat. Az igen formás 10 méter magas ezüstfenyőt az egri Árpád utcából, Barta István ajánlotta fel. A fát a Városgondozás szakemberei díszítik föl csütörtökön és állítják fel mellé a betlehemet és a tavaly oly népszerű szánt.
Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















