Lépjen kapcsolatba velünk

Jól szerepeltek a szilágyisok a tanulmányi versenyeken

Szilágyi

Jól szerepeltek a szilágyisok a tanulmányi versenyeken

Ez a cikk több, mint 5 éve és 2 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Bár október óta a tavalyihoz hasonlóan digitális oktatásban tanulnak a középiskolások, a versenyek, megmérettetések java megrendezésre került, legtöbbször az online térben, melyeken igen szépen teljesítettek a Szilágyi Erzsébet Gimnázium diákjai.

Az iskola közlése szerint – minden egyéb nehézség mellett szépen szerepeltek tanulóink ezeken az országos középiskolai tantárgyi versenyeken. Négyen az országos döntőkben is nagyon előkelő eredményeket értek el.

Nehezített pályán mozognak a diákok, mégis elismerésre méltó, hogy van kedvük, erejük, szorgalmuk helyt állni

– fogalmazott az intézmény.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Oktatás kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL