Lépjen kapcsolatba velünk

Kásler: A pedagógusok beoltásával jelentős lépést tettünk az iskolák újranyitása felé

Kásler Miklós

Kásler: A pedagógusok beoltásával jelentős lépést tettünk az iskolák újranyitása felé

Ez a cikk több, mint 5 éve és 2 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A regisztrált pedagógusok átoltottsági aránya 88,7 százalékra emelkedett – írta kedden Facebook-oldalán az emberi erőforrások minisztere.

Kásler Miklós hozzátette: hétvégén folytatódott a köznevelésben, a szakképzésben és a bölcsődékben dolgozók soron kívüli oltása, így csaknem 200 ezerre nőtt az érintett beoltottak száma.

„Pedagógusaink nagyarányú átoltottságával jelentős lépést tettünk iskoláink biztonságos újranyitása érdekében”

– hangsúlyozta a miniszter, hozzáfűzve: arra biztat mindenkit, aki még nem tette meg, hogy regisztráljon és éljen az oltás lehetőségével.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közélet kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL