Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője pénteken Dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a térségünket érintő legfontosabb ügyekről.
A képviselő közösségi oldalán osztotta meg a Karmelita kolostorban történt találkozóról készült képeket.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!













