Szeptember 7-én kedden, újra véradásra hív a Heves Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ a Miniszterelnökség megbízásából. Délelőtt 9 órától egészen 13 óráig várják a donorokat, Egerben a Polgármesteri Hivatal Üvegteremében. Aki szeretne vért adni, annak személyi igazolványra, lakcímkártyára és TAJ kártyára lesz szüksége. Várnak mindenkit!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















