Az Egri Egyházmegye ismét ajánlja a maszk viselését a szentmiséken a pandémia, a közelgő influenzajárvány és az őszi megfázásos időszak miatt.
A Magyar Tudományos Akadémia Elnöksége nemrégiben közleményt adott ki arról, hogy az oltások mellett zárt térben szükség van az orrot és szájat eltakaró maszk és kézfertőtlenítő használatára is. A COVID-19 és a közelgő influenzajárvány, valamint az őszi megfázások miatt köhögő, tüsszögő, náthás testvéreinket kérem, kerüljék közösségi alkalmainkat – írja honlapján az Egri Főegyházmegye.
Papjaink, híveink és saját egészségünk megőrzése érdekében kérem, hogy a szentmiséken és más közösségi összejöveteleinken ismét használjunk maszkot
– hívta fel a rá a figyelmet Dr. Ternyák Csaba egri érsek.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















