Lépjen kapcsolatba velünk
Mai névnap

Levente, Irén

Sötét
Fény

Az Egri Egyházmegye ismét ajánlja a maszk viselését a szentmiséken

1557923926cisztercitemplom1

Az Egri Egyházmegye ismét ajánlja a maszk viselését a szentmiséken

Ez a cikk több, mint 4 éve és 8 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az Egri Egyházmegye ismét ajánlja a maszk viselését a szentmiséken a pandémia, a közelgő influenzajárvány és az őszi megfázásos időszak miatt.

A Magyar Tudományos Akadémia Elnöksége nemrégiben közleményt adott ki arról, hogy az oltások mellett zárt térben szükség van az orrot és szájat eltakaró maszk és kézfertőtlenítő használatára is. A COVID-19 és a közelgő influenzajárvány, valamint az őszi megfázások miatt köhögő, tüsszögő, náthás testvéreinket kérem, kerüljék közösségi alkalmainkat – írja honlapján az Egri Főegyházmegye.

Papjaink, híveink és saját egészségünk megőrzése érdekében kérem, hogy a szentmiséken és más közösségi összejöveteleinken ismét használjunk maszkot

– hívta fel a rá a figyelmet Dr. Ternyák Csaba egri érsek.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Egyház kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL