Szarvaskő: feloszlatta magát a komplett testület
Előbb a polgármester mondott le, nyugdíjba készül. Ezután viszont egy kipattanó botrány miatt az őt helyettesítő alpolgármester is távozik. Nahóczki László állítólag a saját haltelepére vezette egy forrás vizét a nemzeti park területéről. A Heol információi szerint lemondott Nahóczki László alpolgármester, majd a tisztet újonnan betöltő dr. Zsirai Sándor vezetésével feloszlatta magát a település képviselő-testülete … Bővebben: Szarvaskő: feloszlatta magát a komplett testület
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba