Ipacs Antal nyugdíjba vonult. Tanítványa, Béla bácsi azonban igyekszik tovább éltetni a hagyományokat: nem csak a fagyi íze, a kedves kiszolgálás is védjegye az üzletnek.
Nemrég sok egrit szomorított el annak híre, hogy a Pipacs fagyizó örökre bezárt, mivel Ipacs Antal nyugdíjba vonult:
Bezárt a Pipacs fagyizó
Ha nem is helyben, azért végérvényesen nem kell nélkülözni a legfinomabb ízeket…
„A mai nap Tiszacsegén megtaláltuk a mestert” – ezt írta az Eger Híreknek Török Judit, aki fényképeket is mellékelt a hírhez (ezek láthatóak cikkünkben is).

Arról számolt be, hogy Tiszacsegén Béla bácsi az egri Tóni bácsitól tanulta a fagylaltkészítés csínját-bínját, ráadásul a mentor nem engedte el az utód kezét, kéthetente eljár hozzá még most is.

„Ha Eger és Fagylalt akkor az Ipacs bácsi” – írta Judit, így talán a hagyományok továbbéltetője is kap egy kis hírverést. Irigyeljük a Tiszacsege polgárait.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















