A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai július 8-án Poroszlón és Sarudon várták az érdeklődőket, ahol a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács Mobil Bűnmegelőzési Centrumával is megismerkedhettek, miközben a megelőző vagyonvédelmi tanácsadás mellett felvilágosítást kaptak a 112-es segélyhívó helyes használatáról, illetve az áldozattá válás megelőzésének lehetőségeiről, továbbá a fürdőzés veszélyeiről.
A Mobil Bűnmegelőzési Centrummal a jövő héten is találkozhatnak a Tisza-tóhoz látogatók – írja a police.hu.

Fotók: police.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!












