Nyolcfős banda került rács mögé az érsekkerti rablás miatt
A nyomozó hatóság csoportosan elkövetett rablás miatt hét fiatal- és egy felnőttkorú fiú letartóztatására tett előterjesztést. A gyanú szerint a nyolc fiatal két férfit támadott meg és rabolt ki az egri Érsekkertben augusztus közepén. Egy férfi tett bejelentést 2022. augusztus 12-én az Egri Rendőrkapitányságon, miszerint bántalmazták az egri Szmrecsányi Lajos Érsekkertben. Az adatgyűjtések, kihallgatások és … Bővebben: Nyolcfős banda került rács mögé az érsekkerti rablás miatt
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba