Szerencséjük volt, nagyon nem fázhattak. Ljasuk Dimitry, a vidék szerelmese idén is megrendezte a jeges kihívást a tiszafüredi szabadstandon.
Újévi Csobbanás és Szaunázásra várták az érdeklődőket Tiszafüreden a Holt-Tisza parton, ahol Sándor Atya megáldotta a Tiszát. A jó hangulatban telt csobbanás után szauna, forró tea, pogácsa, és zsíroskenyér is volt.
Az esemény szervezője ezúttal is Ljasuk Dimitry volt.

Dimitry az utóbbi években a Tisza-tó „nagykövete” lett. Számos fotót, videót készített már imádott vidékéről. Fontosnak tartja, hogy filmjeit maga készítse, reklámozók nélkül. Nem a pénzért csinálja, sőt a videós bevételeket sem magára, hanem a felhasznált zenékre költi. Az elmúlt időszakban is több akciót szervezett már a tó és környékének megtisztítására, sokat tesz a vidék megismertetéséért, és számos ötlete van arra, hogyan lehetne a Tisztát még vonzóbbá tenni a természetet szeretők körében.
Dimi Jóreménység-sziget című filmje idén ősszel debültált a mozikban és hatalmas sikere volt szerte az országban.
Fotók: MTI/Czeglédi Zsolt
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















