Lépjen kapcsolatba velünk

Házi befőzőkészülékekett adományozott Civil Összefogás Fórum

Kep

Házi befőzőkészülékekett adományozott Civil Összefogás Fórum

Ez a cikk több, mint 3 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Két helyi civil szervezet, az Egri Norma Alapítvány és a Nagycsaládosok Egri Egyesülete kapott egy-egy, darabonként mintegy 100 ezer forint értékű házi befőzőkészüléket a Civil Összefogás Fórum jóvoltából.

Az adományozók célja, hogy a helyiek a berendezéseket közösségépítő program keretében használják fel, elsősorban hazai termelőktől származó alapanyagok segítségével – derül ki a TV Eger összeállításából.

A Civil Összefogás Fórum országos koordinátora, Heizler Norbert elmondta: a szerkezet segítségével rövid időn belül, akár 3 óra leforgása alatt elkészülhet a befőtt.

Az egyik kedvezményezettnek az Egri Norma Alapítványnak máris sok ötlete van az eszköz hasznosítására – mondta el Somogyi Mónika, a Heves Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ szakmai vezetője.

A Heves Vármegyei Civil Közösségi Szolgáltató Központ a Nagycsaládosok Egri Egyesületét is ajánlotta az adomány átvételére, akik szintén nagy hasznát veszik majd a szerkezetnek.

Egyébként 2020 óta több mint 90 helyszínen mintegy 400 készüléket adott át különböző egyesületeknek a Civil Összefogás Fórum-Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány. Idén összesen 10 vármegyébe látogatnak el adományaikkal.

A TV Eger összeállítása itt megtekinthető:

Nyitókép forrása: TV Eger

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Város kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL