Lépjen kapcsolatba velünk
Mai névnap

Levente, Irén

Sötét
Fény

Az egri szennyvízben is emelkedett a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja

Szennyvíz minta

Az egri szennyvízben is emelkedett a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja

Ez a cikk több, mint 2 éve és 9 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Továbbra is emelkedik a szennyvízben a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja – közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) a honlapján szerdán.

Azt írták: a 38. héten is emelkedett a koronavírus örökítőanyagának országos átlagkoncentrációja a szennyvízben.

Hozzátették: a minták háromnegyedét stagnáló tendencia jellemzi, emelkedés mérhető Békéscsabán, a Budapest környéki agglomerációs településeken, valamint Debrecenben, Egerben, Szegeden és Szolnokon.

Közölték azt is, a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja 21 mintavételi helyen az „emelkedett”, míg Pécsen – változatlanul – a „magas” kategóriába esik.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Koronavírus kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL