Összeütközött két személyautó a 24129-es út Kerecsend és Demjén közötti szakaszán, a 2. kilométernél. Az egyik jármű az árokba sodródott, és egy ember nem tudott kiszállni belőle. Őt kiemelték és átadták a mentőknek a műszaki mentést végző egri hivatásos tűzoltók.
Az egységek áramtalanították a gépkocsikat. Az érintett útszakasz félpályán lezárták – adta hírül a katasztrófavédelem.
Úgy tudjuk, a balesetben nem sérült meg senki súlyosan.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














