Lépjen kapcsolatba velünk

Baleset miatt késnek a vonatok a Debrecen-Füzesabony vonalon

Vonat Eger

Baleset miatt késnek a vonatok a Debrecen-Füzesabony vonalon

Ez a cikk több, mint 2 éve és 8 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Autóval ütközött az Egerből Balmazújvárosba tartó InterRégió vonat Ohat-Pusztakócs és Hortobágy között, Gyökérkút megállóhelynél, ezért pótlóbuszok járnak ezen a szakaszon – közölte a Mávinform péntek délelőtt.

A közlemény szerint a Debrecen-Füzesabony vonalon késésekre kell számítani.

Megjegyezték, hogy Debrecen és Balmazújváros között felüljáróépítés miatt pótlóbuszok járnak, ezek a baleset helyszínelésének befejeztéig meghosszabbított útvonalon, Debrecen és Ohat-Pusztakócs között közlekednek.

Kiemelt képünk illusztráció.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közlekedés kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL