Hétfőtől a IV-es számú termálvizes medence karbantartás miatt átmenetileg nem üzemel – közölte Egri Termál- és Strandfürdő.
Október 9., hétfőtől a IV-es számú termálvizes medence karbantartás miatt átmenetileg nem üzemel! A medence karbantartása várhatóan két hetet vesz igénybe, a nyitás pontos dátumáról a későbbiekben adunk tájékoztatást – közölte az Egri Termál- és Strandfürdő Facebook-bejegyzésében.
Mint írják, a munkálatok ideje alatt az I/A, félkör alakú termálvizes medencét megnyitják, ezen felül a Fürdőházban található szintén kénes termálvizű medencék továbbra is rendelkezésre állnak.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















