Vágner Ákos, a Fidesz egri polgármesterjelöltje közösségi oldalán azt írja, hogy a következő napokban bemutatja csapatát, akivel nekivág a június 9-i helyhatósági választásoknak.
Elsőként az 1-es választókörzet jelöltjét, Gömöri Lászlót mutatta be, aki – mint írja – jól ismeri a körzetet, hiszen itt nőtt fel, s családjával most is a Lajosvárosban él. Látja a városrész problémáit és igényeit, s azt is tudja, mely területeken van szükség fejlesztésre, előrelépésre.
Kiemelte továbbá, hogy óriási tudásvágy hajtja, hiszen jelenleg az Egri Hittudományi Főiskola harmadéves hallgatója, hittan-nevelőtanár szakon. Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen – pedagógia szakon – szintén harmadéves. Hetedik éve a lajosvárosi fertálymesterek választmányi tagjaként irányítja negyedük feladatait. Mindennapjainak a hit is vezérfonala, hiszen a Lajosvárosban egyházközségi képviselőtestületi tag.
A közösségépítés és programszervezés terén tehát élen jár, a fentieken túl a két évvel ezelőtt megalakult Lajosvárosi Keresztény Kultúráért Egyesület, a „LAKK” egyik alapító tagja. Mind a fertálymesterekkel, mind a LAKK egyesület tagjaival azon munkálkodik, hogy Lajosváros egyre szebb, egyre virágzóbb legyen és továbbra is biztonságos hely maradjon minden korosztály számára. Azt vallja, fontos, hogy a fiatalok is szívesen éljenek itt, s a városban képzeljék el a jövőjüket – írja posztjában Vágner Ákos.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















