Balázs Gábor Felnémeten kér bizalmat a Fidesz képviselőjelöltjeként – írja közösségi oldalán Vágner Ákos, a kormánypárt egri polgármesterjelöltje.
Gábor célokkal és ötletekkel felvértezve áll a feladat elé és ha a közösségtől megkapjuk a lehetőséget, meg is valósítjuk az elképzeléseket – írja posztjában Vágner Ákos, aki hangsúlyozta azt is, hogy Felnémetnek olyan képviselőre van szüksége, aki nem ijed meg a saját árnyékától, aki megoldást talál és kínál például a közbiztonság problémájára. Olyan képviselőre, aki képes együtt gondolkodni a közösséggel, tud együtt dolgozni egy élhetőbb, biztonságosabb, szerethetőbb otthonért.
Hozzátette:
Gábort évek óta ismerem, bízok benne és tudom, hogy vele olyan lehetőségeket teremtünk ennek a városrésznek, amire korábban még nem volt példa. Egy fiatalos, a hagyományokat is ápoló, dinamikus, vidám közösséget építünk, egy olyan Felnémetet, ahol jó élni, ahová jó hazajönni.
– zárta posztját Vágner Ákos.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















