Lépjen kapcsolatba velünk

Megújítjuk Egert – Vágner Ákos megköszönte a szavazók bizalmát

Vágner Ákos

Megújítjuk Egert – Vágner Ákos megköszönte a szavazók bizalmát

Ez a cikk több, mint 2 éve frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Köszönjük, Eger! Írja legfrissebb Facebook-posztjában városunk újonnan megválasztott polgármestere, aki októbertől veszi át hivatalát Mirkóczki Ádámtól.

– Magam és a csapatom kilenc megválasztott képviselője nevében hálásan köszönöm a bizalmat! A szavazók a megújult egri Fidesz mellé álltak, a békére és az egységre voksoltak a vasárnapi választáson – írja.

Eger végre lezárhatja azt a múltat, amely közgyűlési vitáktól volt hangos, s elindulhat a fejlődés és a gyarapodás útján. A stagnálás és az egy helyben állás korszakának vége, s ahogyan az egri Fideszt, úgy Egert is megújítjuk a következő esztendőkben! – zárta posztját a megválasztott polgármester.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közélet kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL